Noc v škole s Andersenom

So žiakmi sme sa rozlúčili iba na chvíľu a už sa sťahovali na prespávačku.

Po príchode pokračovali deti v úlohách, ktoré začali doobeda, prípadne si vyrábali miniknižky. Strom rozprávkar sa už na nich teší, budú to viac než dôstojné ozdoby.
Ako sme ráno spoločne začali, tak sme sa aj večer spoločne zišli. Tu dostali priestor   prezentačné zručnosti žiakov - každá trieda sa predstavila s tým, čo vytvorili. Vypočuli sme si rôzne vymyslené konce rozprávky, pokochali sme sa paierovými baletkami či cínovými vojačikmi v loďkách.
Pustili sme im film a deti netušili, čo sa na nich chystá. Pani učitekľy rozmiestnili sviečky na poschodí a poskupinkách sa žiacii v tme presúvali z miestnosti do miestnosti riešili zadania, aby získali indície. Jačanie sa striedalo s pišťaním, no všetci prekonali strach a indície získali. Boli naozaj statoční!
Tu už sa pobrali do svojich tried a.... A neprezradíme, o koľkej zaspali smiley. Ostáva iba dúfať, za na druhý deň nám deti nezaspia v mobilnom polanetáriu :).

fotogaléria