ČO je EDUpoint

Generácia 3.0 (Nadácia Pontis) prichádza s novou formou vzdelávania pre učiteľov.

Po úspešnom pilotnom ročníku v Zvolene spúšťa Generácia 3.0 v tomto šk. roku tzv. EDUpointy v 3 mestách (Bratislava, Zvolen a Košice), podstatou ktorých je stretávanie sa učiteľov s cieľom získavania nových poznatkov a výmeny skúseností. Edupointy zastrešuje spomínaná Nadácia Pontis, v Bratislave ich organizuje Indícia, v Zvolene Komenského inštitút/Živica a v Košiciach je to naša škola.
Plánujeme zorganizovať každý mesiac minimálne jeden workshop či prednášku. Do konca kalendárneho roka máme naplánované 4 stretnutia, uvádzame ich v tabuľke. Formáty budú rôzne - popoludňajšie i celodenné. Počet účastníkov je limitovaný požiadavkami lektorov, bližšie informácie o téme, čase a počte účastníkov si môžete prečítať v registračných formulároch.

Stačí sledovať našu stránku, prípadne stránku na Facebooku a dozviete sa o novinkách ako prví.

O tomto blogu

Stačí sledovať našu stránku, prípadne stránku na Facebooku a dozviete sa o novinkách ako prví.