Navigácia

Zápis prvákov

Zápis prvákov 2017

Čas zápisu prvákov, teda apríl, sa neúprosne blíži.
V našej škole sa budú zápisy realizovať:

Skúsenosti hovoria, že sa často stáva, že príde na zápis v jednom termíne viac detí a tie musia potom čakať. Radi by sme tomu predišli, preto vám dávame možnosť zarezervovať si termín. Ak niektorá polhodinka nie je k dispozícii, to znamená, že tu už je počet detí naplnený. Samozrejme, rezervovať si termín nie je záväzné a ani podmienkou pre zápis na našej škole, je to hlavne preto, aby deti nemuseli dlho čakať. 

V prípade choroby či iných okolností, kvôli ktorým sa nemôžete dostaviť v tieto dni, prosím kontaktujte riaditeľku školy a urobíme dodatočný zápis.

Do našej školy sa môžu hlásiť deti nielen z Kechneca, ale aj z okolia. Podmienky pre prijatie sú rovnaké - zvládnutý test školskej zrelosti. 
Prijatí prváci sa môžu tešiť na letnú školu predškoláka, ktorú budeme organizovať počas letných prázdnin. Deti sa tu spoznajú, hravými aktivitami si ich trocha viac otestujeme a vďaka tomu vyučovací proces nastavíme pre nich od septembra tak, aby to bolo čo najefektívnejšie. 

V prípade, že sa na zápis dostaví iba jeden zo zákonných zástupcov dieťaťa, prosíme priniesť čestné prehlásenie druhého zákonného zástupcu, že súhlasí so zápisom dieťaťa do našej školy.
Vzor čestného prehlásenia: Cestne_prehlasenie.pdf

Niekoľko rád pred zápisom:

 

 

Novinky

Kontakt

  • Súkromná základná škola, Kechnec 13
    04458 Kechnec 13
  • riaditeľ: 0553071383
    0903572250
    jedáleň: 055/3086416
    0918584031

Fotogaléria