Dňa 19.6. sme v kultúrnom dome mali slávnostnú udalosť, kde sa s nami rozlúčili dve triedy deviatakov a pár ôsmakov.
Rozlúčka bola vo veľkom štýle. Pod vedením pána Timka z tanečnej školy Omega naši žiaci prešli týždenným intenzívnym kurzom spoločenského tanca a spoločenskej výchovy. Na rozlúčke nám predviedli viedenský valčík, polku, waltz, tango, či salsu.
Aby si naši žiaci oddýchli, tak vrámci pauzy sa nám prišli ukázať deti, ktoré chodia do tanečnej školy Omega- medzi nimi boli aj naši žiaci z 3. ročníka
Nechýbal rodičovský ani učiteľský tanec. Sladkou bodkou bolo aj milé video prekvapenie. Po výdatnej večeri nasledovala diskotéka.
Veľké ďakujem patrí triednym učiteľom 9.A a 9.B, predovšetkým pani učiteľke Dzurikaninovej za organizáciu celej rozlúčky, taktiež rodičom a žiakom pri výpomoci zdobenia sály