Vidíme sa 5.9.2022 na školskom dvore o 8,30 hod.
Pekné prázdniny!
Nice holidays!
Kellemes nyári szünet!
Dnes je oficiálny koniec školského roka, deti prinesú domov vysvedčenia a začnú im letné prázdniny. Či už sa vám výsledky na vysvedčení Vášho dieťaťa budú páčiť viac, alebo menej, prosím neberte ho ako veštbu budúcnosti Vášho dieťaťa.
A je to tu,
dočkali sme sa krásneho leta, zaslúženého oddychu a voľna.
Tento rok bol o niečo ťažší, no zároveň zbehol veľmi rýchlo...čo je aj dobrým znamením. Mnohé sme zažili, skúsili, videli, spoznali, či prekonali. Množstvo našich akcií sme opísali v miestnom časopise.
Veľmi ďakujeme obci za pomoc a podporu. Rodičom za trpezlivosť a prejavenú dôveru. Ďeťom, že to zvládli....
Končiaci školský rok bol prvým, kedy sa po Covid-období stretli deti v triedach naživo. Niektorí zápasili s tým, aby si zvykli na iný režim po fungovaní na dištančnom spôsobe výučby, potrebovali sa adaptovať na nové pani učiteľky, na spolužiačky a spolužiakov. Prípadne v rodinnom, osobnom živote sa ich mohli dotýkať neplánované zmeny alebo vzťahové straty.
Ale všetko sa zvládlo....ĎAKUJEME a PEKNÉ LETO!