Máj- lásky čas💜
My sme na škole realizovali náš prvý Deň zdravých vzťahov. Venovali sme sa nielen zdravým kamarátskym alebo partnerským vzťahom ale aj digitálnej bezpečnosti.💻
Žiaci na 1. stupni mali celodenný teambuilding na utuženie vzťahov v kolektíve a veľkáči na 2. stupni sa venovali témam ako hranice vo vzťahoch, online VS offline vzťahy, čo zverejňovať a čo nie, ako byť v bezpečí aj v online svete.
Za realizáciu ďakujeme pani psychologičke Eme a organizácii inTYMYta, ktorí poskytli metodiky, s ktorými následne pracovali triedni učitelia so svojimi žiakmi.🫶